MAPA:
Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa tel. 022 826-36-83
fax: 022 55 24 053
NIP: 525-001-12-66
REGON: 000001258
BIG/SWIFT: BIGBPLPW



ARCHIWUM
PRACOWNICY do roku 2014


 

Pracownicy naukowi Administracja Biblotekarze

 

Pracownicy naukowi - układ alfabetyczny

 

lp Jednostka Tytuł Nazwisko i imię Stanowisko Adres e-mail Telefon (22)-
1 Zakład Hebraistyki Mgr Adamczyk Angelika lektor aadamczyk@uw.edu.pl  55-20-518
2 Katedra Azji Południowej Dr Alagarsamy Ramasamy lektor    
3 Studium Europy Wschodniej Dr hab. Aleksandra Hnatiuk adiunkt    
4 Studium Europy Wschodniej Dr Ananicz Andrzej docent andrzej.ananicz@uw.edu.pl  55-22-555, 55-22-444
5 Języków i Kultur Afryki Dr Asfaw Makonnen st. wykł. masfaw@uw.edu.pl  55-20-517
6 Katedra Azji Południowej Dr hab. Balcerowicz Piotr, prof UW prof. UW p.balcerowicz@uw.edu.pl  55-20-459
7 Zakład Hebraistyki Dr Baraniak Marek adiunkt mbar04@wp.pl  55-20-518
8 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr Bareja-Starzyńska Agata adiunkt agata@iem.pw.edu.pl  55-20-513 (mongolistyka)
9 Studium Europy Wschodniej Dr Bekus-Gonczarowa Nelli adiunkt    
10 Katedra Azji Południowej Prof. dr hab. Byrski M. Krzysztof prof. nadzw. m.k.byrski@uw.edu.pl  55-20-459
11 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr Chashab Thupten Kunga adiunkt tckunga@yahoo.com  55-20-513 (mongolistyka)
12 Zakład Japonistyki i Koreanistyki dr Choi Jeong-In lektor kokio82@gmail.com  55-20-978  (koreanistyka)
13 Zakład Iranistyki Dr Chwilczyńska-Wawrzyniak Barbara Monika st. wykł. m.chwilczynska@uw.edu.pl  55-20-353
14 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Mgr Cichocki Dariusz wykł. cichy@supermedia.pl   55-20-353 (turkologia)
15 Zakład Sinologii Dr Cieciura Włodzimierz adiunkt   55-20-3689
16 Katedra Arabistyki i Islamistyki Prof. dr hab. Danecki Janusz prof. zw. janusz.danecki@uw.edu.pl  55-20-343
17 Katedra Azji Południowej Dr hab. Dębnicki Krzysztof, prof. UW prof. nadzw. k.debnicki@chello.pl 55-20-459
18 Zakład Wschodu Starożytnego Dr Drewnowska-Rymarz Olga adiunkt olgadrewrymarz@poczta.
onet.pl 
55-20-439
19 Katedra Arabistyki i Islamistyki Prof. dr hab. Dziekan Marek prof. nadzw. mmdziekan@uw.edu.pl  55-20-343
20 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr hab. Emiroglu Öztürk adiunkt o.emiroglu@uw.edu.pl  55-20-353 (turkologia)
21 Zakład Hebraistyki Dr hab. Ephal Jaruzelska Izabela, prof. UW prof. UW ephaliza@mscc.huji.ac.il  55-20-518
22 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Mgr Fuji Karpoluk Yoko lektor    
23 Studium Europy Wschodniej Dr hab. Gierowska-Kałłaur Joanna adiunkt j.gierowska-kallaur@uw.
edu.pl 
55-22-555, 55-22-444
24 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr Godzińska Marzena adiunkt m.godzinska@uw.edu.pl  55-20-353 (turkologia)
25 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr hab. Godziński Stanisław, prof. UW prof. UW s.godzinski@uw.edu.pl  55-20-513 (mongolistyka)
26 Katedra Arabistyki i Islamistyki Dr Górak-Sosnowska Katarzyna adiunkt k.gorak-sosnowska@uw.
edu.pl 
55-20-343(arabistyka)
27 Katedra Azji Południowej Prof. dr hab. Grabowska Barbara prof. nadzw. barbrograbowska2@gmail.
com
55-20-459
28 Katedra Arabistyki i Islamistyki Dr Grodzki Marcin adiunkt marcin.grodzki@uw.edu.pl  55-20-343
29 Zakład Sinologii Dr Halik Teresa st. wykł. t.halik@op.pl 55-20-689
30 Studium Europy Wschodniej Dr Halili Rigels adiunkt    
31 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej licencjat Harun Kokoglu lektor    
32 Zakład Sinologii Dr Jacoby Marcin adiunkt marcin.jacoby@uw.edu.pl  55-20-689
33 Katedra Arabistyki i Islamistyki Dr Janabi Hatif st. wykł. hjanabi@uw.edu.pl  55-20-343
34 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Janasiak Christoph adiunkt c.janasiak@uw.edu.pl  55-20-978  (koreanistyka)
35 Studium Europy Wschodniej Dr hab. Jurczak Kazimierz adiunkt kajot@vela.filg.uj.edu.pl  55-22-555, 55-22-444
36 Katedra Azji Południowej Dr hab. Jurewicz Joanna, prof. UW prof. UW j.jurewicz@uw.edu.pl  55-20-459
37 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Kaiho-Przybylska Shinobu wykł. s.kaiho-przybylska@uw.edu.pl   
38 Zakład Sinologii Dr hab. Kałużyńska Irena adiunkt i.kaluzynska@uw.edu.pl  55-20-689
39 Zakład Sinologii Dr hab. Kasarełło Lidia, prof. UW prof. UW lidia.kasarello@uw.edu.pl  55-20-689
40 Katedra Arabistyki i Islamistyki Dr Kass Georges st. wykł. g.kass@uw.edu.pl   55-22-201
41 Katedra Arabistyki i Islamistyki Dr Klimiuk Maciej asystent  klimiuk.maciej@gmail.com  
42 Studium Europy Wschodniej Dr Kolbaia Dawid adiunkt d.kolbaia@uw.edu.pl  55-22-555, 55-22-444
43 Zakład Wschodu Starożytnego Dr Kopp Edyta adiunkt edyta.kopp@uw.edu.pl  55-20-439
44 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr hab. Kordzińska-Nawrocka Iwona adiunkt i.nawrocka@uw.edu.pl  55-20-464 (japonistyka)
45 Studium Europy Wschodniej Mgr Kotańska Inga lektor i.kotanska@uw.edu.pl 55-20-125
46 Studium Europy Wschodniej Dr Kowalski Mariusz adiunkt mar.kow@twarda.pan.pl  55-22-555, 55-22-444
47 Studium Europy Wschodniej Dr Kozakiewicz Jerzy docent jerzykozakiewicz@wp.pl  55-22-555, 55-22-444
48 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr hab. Kozyra Agnieszka, prof. UW prof. UW. a.kozyra@uw.edu.pl  55-20-464 (japonistyka)
49 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr hab. Kraska-Szlenk Iwona adiunkt i.kraska@uw.edu.pl  55-20-517
50 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr Krawczuk Marcin adiunkt mkrawczuk@uw.edu.pl 55-20-517
51 Zakład Wschodu Starożytnego Mgr Kryszeń Adam asystent adam.kryszen@student.
uw.edu.pl
55-20-439
52 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr hab. Krzywicki Janusz, prof. UW prof. UW janusz.krzywicki@uw.edu.pl  55-20-517
53 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Kubiak Ho-Chi Beata adiunkt kubiak@post.pl  55-20-464 (japonistyka)
54 Zakład Iranistyki Mgr Lawrin Juma Gul prof. wizytuj.    55-20-353
55 Katedra Arabistyki i Islamistyki Dr hab. Lewicka Anna Paulina prof. UW paulina.lewicka@uw.edu.pl   55-20-343
56 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Mgr Mach-Bryson Urszula lektor  ulamach@hotmail.com 55-20-464 (japonistyka)
57 Katedra Arabistyki i Islamistyki Prof. dr hab. Machut-Mendecka Ewa prof. zw. e.machut@uw.edu.pl 55-20-343
58 Studium Europy Wschodniej Dr Maciak Dariusz st. wykł. d.k.maciak@uw.edu.pl  55-22-555, 55-22-444
59 Katedra Arabistyki i Islamistyki Prof. dr hab. Madeyska Danuta prof. nadzw. d.madeyska@uw.edu.pl  55-20-343
60 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Prof. dr hab. Majda Tadeusz prof. zw. tmajda@mnw.art.pl  55-20-353 (turkologia)
61 Studium Europy Wschodniej Mgr Malicki Jan asystent naukowy j.malicki@uw.edu.pl  55-22-555, 55-22-444
62 Zakład Hebraistyki Dr hab. Marcinkowski Roman adiunkt r.marcinkowski@uw.edu.pl  55-20-518
63 Pracownia Studiów nad Buddyzmem Prof. dr hab. Mejor Marek prof. zw. buddologia.orient@uw.edu.pl, mejor@interia.pl    828-55-77
64 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Prof. dr hab. Melanowicz Mikołaj prof. zw. m.melanowicz@uw.edu.pl   55-20-464 (japonistyka)
65 Studium Europy Wschodniej Prof. dr hab. Micgiel John prof. wizytuj. jsm6@columbia.edu  55-22-555, 55-22-444
66 Zakład Iranistyki Dr Michalak Mirosław wykł.   55-20-353
67 Katedra Arabistyki i Islamistyki Mgr Mousleh Abdel Kader lektor a.k.mousleh@arabia.pl  55-20-343
68 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Najbar-Miller Justyna adiunkt j.najbar@uw.edu.pl 55-20-464
69 Zakład Islamu Europejskiego Dr hab. Nalborczyk Agata adiunkt a.nalborczyk@uw.edu.pl  55-22-201
70 Katedra Arabistyki i Islamistyki Mgr Nazmi Dalia lektor   55-20-343
71 Katedra Azji Południowej Dr Nowakowska Monika adiunkt m.nowakowska@uw.edu.pl  55-20-459
72 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Mgr Okazaki Tsuneo st. wykł. okazaki@wp.p  55-20-464 (japonistyka)
73 Katedra Arabistyki i Islamistyki Prof. dr hab. Pachniak Katarzyna prof. UW k.pachniak@uw.edu.pl  55-20-343
74 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Prof. dr hab. Pałasz-Rutkowska Ewa prof. UW e.palasz-rutkowska@uw.edu.pl  55-20-464 (japonistyka)
75 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Paradowska Anna adiunkt a.paradowska@uw.edu.pl  55-20-978  (koreanistyka)
76 Zakład Islamu Europejskiego Dr hab. Parzymies Anna, prof. UW prof. UW a.parzymies@uw.edu.pl  55-22-201
77 Zakład Sinologii Dr Paśnik Ewa adiunkt ewa.pasnik@uw.edu.pl 55-20-689
78 Katedra Języków i Kultur Afryki Prof. dr hab. Pawlak Nina prof. nadzw. n.pawlak@uw.edu.pl  55-20-517
79 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Pietrow Jarosław adiunkt j.pietrow@uw.edu.pl  55-20-464 (japonistyka)
80 Katedra Języków i Kultur Afryki Prof. dr hab. Piłaszewicz Stanisław prof. zw. s.pilaszewicz@uw.edu.pl  55-20-517
81 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr Podobińska Zofia adiunkt z.a.podobinska@uw.edu.pl  55-20-517
82 Zakład Iranistyki Prof. dr hab. Pstrusińska Jadwiga prof. zw. jadwiga.pstrusinska@uw.
edu.pl  
55-20-353
83 Zakład Sinologii Mgr Qian Li - Piszczek lektor q.li@uw.edu.pl  55-20-689
84 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Mgr Ragchaa Byambaa lektor spenpa2@yahoo.com  55-20-513 (mongolistyka)
85 Zakład Sinologii Dr Religa Małgorzata st. wykł. malgorzata.religa@uw.edu.pl  55-20-689
86 Studium Europy Wschodniej Dr Rodkiewicz Witold adiunkt witrod@isppan.waw.pl  55-22-555, 55-22-444
87 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr Rogala Jan adiunkt j.rogala@uw.edu.pl  55-20-513 (mongolistyka)
88 Zakład Iranistyki Dr Rokni Mohammad Amin prof. wizytuj. roknima@yahoo.com  55-20-353
89 Zakład Hebraistyki Dr hab. Ronen Shoshana, prof. UW prof. UW ronen@uw.edu.pl  55-20-518
90 Studium Europy Wschodniej Dr Ross Wiktor docent   55-22-555
91 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr Rubinkowska-Anioł Hanna Dorota adiunkt hrubinkowska@yahoo.com  55-20-517
92 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr hab Rynarzewska Ewa adiunkt e.rynarzewska@uw.edu.pl   ewa.rynarzewska@gmail.com    55-20-978  (koreanistyka)
93 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr Rzewuski Eugeniusz st. wykł. e.rzewuski@uw.edu.pl  55-20-517
94 Zakład Iranistyki Dr Sadeghi Iman Hamideh wykł.    55-20-353
95 Studium Europy Wschodniej Dr hab. Sadowski Jakub adiunkt jakub.sadowski@uw.edu.pl   55-22-555, 55-22-444
96 Zakład Wschodu Starożytnego Dr Sandowicz Małgorzata adiunkt msandowicz@uw.edu.pl  55-20-439
97 Katedra Azji Południowej Mgr Sieklucka Anna lektor anna.sieklucka@uw.edu.pl  55-20-459
98 Zakład Iranistyki Prof. dr hab. Sierakowska-Dyndo Jolanta prof. nadzw. j.sierakowska-dyndo@uw.edu.pl  55-20-353
99 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr hab. Siwierska Ewa adiunkt e.g.siwierska@uw.edu.pl  55-20-517
100 Zakład Iranistyki Prof. dr hab. Składanek Bogdan prof. zw. b.skladanek@uw.edu.pl  55-20-353
101 Zakład Iranistyki Prof. dr hab. Składankowa Maria prof. zw.   55-20-353
102 Zakład Sinologii Prof. dr hab. Słupski Zbigniew prof. nadzw. z.slupski@interia.pl  55-20-689
103 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr Stanek Kamila adiunkt k.stanek@uw.edu.pl 55-24-053
104 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Starecka Katarzyna adiunkt k.starecka@uw.edu.pl  55-20-464(japonistyka)
105 Katedra Azji Południowej Prof. dr hab. Stasik Danuta prof. nadzw. d.stasik@uw.edu.pl  55-20-459
106 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Mgr Sulimowicz Anna wykł. anna.sulimowicz@uw.edu.pl  55-20-353 (turkologia)
107 Zakład Iranistyki Dr Surdykowska Sylwia adiunkt s.surdykowska@uw.edu.pl  55-20-353
108 Katedra Azji Południowej Dr Szyszko AleksAndra adiunkt a.szyszko@uw.edu.pl  55-20-459
109 Katedra Azji Południowej Dr hab. Śliwczyńska Bożena adiunkt b.sliwczynska@uw.edu.pl  55-20-459
110 Zakład Wschodu Starożytnego Prof. dr hab. Taracha Piotr prof. nadzw. piotr.taracha@uw.edu.pl  55-20-439
111 Zakład Hebraistyki Dr hab. Tomal Maciej adiunkt maciej.tomal@wp.pl  55-20-518
112 Katedra Azji Południowej Dr Trynkowska Anna adiunkt a.trynkowska@uw.edu.pl  55-20-459
113 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr hab. Tulisow Jerzy st. wykł. jetul@orient.uw.edu.pl  55-20-513 (mongolistyka)
114 Katedra Azji Południowej Dr Walter Elżbieta docent e.walter@uw.edu.pl  55-20-459
115 Zakład Islamu Europejskiego Dr Widy-Behiesse Marta adiunkt m.widy-behiesse@uw.edu.pl 55-22-201
116 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr Will Izabela adiunkt i.will@uw.edu.pl  55-20-517
117 Studium Europy Wschodniej Dr Włodek-Biernat Ludwika adiunkt ludwika.wlodek@uw.edu.pl  
118 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr Wołk-Sore Ewa adiunkt ewawolk@hotmail.com   55-20-517
119 Katedra Azji Południowej Dr Woźniak Jacek adiunkt jacek.wozniak@uw.edu.pl  55-20-459
120 Katedra Języków i Kultur Afryki Dr Wójtowicz Beata adiunkt b.wojtowicz@uw.edu.pl  55-20-517
121 Studium Europy Wschodniej Dr Wóycicki Kazimierz adiunkt kwoycicki@uw.edu.pl  55-22-555, 55-22-444
122 Katedra Arabistyki i Islamistyki Dr Yacoub Georges adiunkt g.jacoub@uw.edu.pl  55-20-343
123 Zakład Iranistyki Dr Zaborowska Magdalena adiunkt m.zaborowska@uw.edu.pl 55-20-353
124 Zakład Sinologii Dr hab. Zajdler Ewa adiunkt e.zajdler@uw.edu.pl  55-20-689
125 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Zalewska Anna adiunkt a.zalewska@uw.edu.pl 55-20-464 (japonistyka)
126 Zakład Turkologii i Ludów Azji Środkowej Dr Zastawna - Templin Agnieszka adiunkt agazast@interia.pl  55-20-353 (turkologia)
127 Studium Europy Wschodniej Prof. dr hab. Zasztowt Leszek, prof. UW prof. UW zasztowtles@poczta.onet.pl  55-22-555, 55-22-444
128 Zakład Hebraistyki Dr Zawanowska Marzena adiunkt mzawanowska@wp.pl  55-20-518
129 Studium Europy Wschodniej Prof. dr hab. Znamierowska-Rakk Elżbieta, prof. UW prof. UW eznamierowska@uw.edu.pl  55-22-555, 55-22-444
130 Studium Europy Wschodniej Prof. dr hab. Żbikowski Andrzej prof. UW azbikowski@jhi.pl  55-22-555, 55-22-444
131 Zakład Japonistyki i Koreanistyki Dr Żuławska-Umeda Agnieszka adiunkt agzu2007@gmail.com  55-20-464(japonistyka)

Stan na dzień: 15-10-2012

 

 

Pracownicy administracyjni

Dziekanat główny:

inż. Agnieszka Kulka 

sekretarka Dziekana

tel. 022 55-20-349
 fax. 022 826 36 83 

email: a.kulka@uw.edu.pl

mgr Monika Sczaniecka
wtorek, czwartek
 

badania naukowe, Rada Wydziału

tel. 022 55-20-349
 fax. 022 826 36 83
 

email: orient@uw.edu.pl

mgr Ewa Szczerkowska
 

Kierownik dziekanatu
sprawy kadrowe, studia doktoranckie

 tel. 022 55-22-402
 fax. 022 826 36 83

email: e.szczerkowska@uw.edu.pl;

Elżbieta Szner

 

tel. 022 55-22-401
 fax. 022 826 36 83

ela.szner@gmail.com; e.szner@uw.edu.pl

Dziekanat Studencki

Anna Tyszkiewicz

studia dzienne

tel. 022 55-22-200

email: dziekanat.orient@uw.edu.pl

Anna Bengsz

studia dzienne

tel. 022 55-22-200

email: dziekanat.orient@uw.edu.pl

Kamila Stanek

studia dzienne

tel. 022 55-24-053

email: sylabusy.orient@uw.edu.pl

Grażyna Kwiatkowska
  
studia wieczorowe tel. 022-55-24-052 email: wieczorowe.orient@uw.edu.pl
Sekcja Finansowa
Irena Kryśkiewicz - pełnomocnik kwestora tel./fax:
022 55-22-511
email: irena-kryskiewicz@go2.pl
Sekcja Obsługi Badań
mgr Beata Kryśkiewicz (od 11:00) projekty badawcze, BST, DSM, strona WO, LABI tel./fax:
022 55-22-511
email: beatabest@adm.uw.edu.pl, b.kryskiewicz@uw.edu.pl
Pozostałe stanowiska

Bogusalw Baca

Kierownik obiektu dydaktycznego

tel.: 022 55 20 219
tel.: 602 352 001

 

Jarosław Ciołek

informatyk

 tel.: 605 420 639

email: j.ciolek@uw.edu.pl

Kalasania Janiszewska
Łukasz Sosnowski
Portiernia WO tel.: 022 55-20471  

 

Bibliotekarze:

Ś. P. mgr Danuta Maria Zwolińska
Kierownik Biblioteki Wydziału
Stanowisko:
kustosz       
Tel.: 55 20 858
e-mail:
d.m.zwolinska@uw.edu.pl

 

Pozostali pracownicy biblioteki:

Tytuł:

Nazwisko i imię:

Miejsce

Kontakt:
022 55-.....

 

Bartoś
Iwona

czytelnia

20-858

 

Bień
Monika  

japonistyka

20-464

mgr 

Hanczka-Wrzosek
Bożenna  

afrykanistyka

20-517 

mgr 

Jelski
Aleksander

czytelnia

20-858

dr 

Kapełuś
Magdalena

asyriologia i hetytologia

20-439
m.kapelus@uw.edu.pl

mgr 

Kozakiewicz
Elżbieta

czytelnia

20-735  

mgr 

Kozłowska
Maria  

mongolistyka i turkologia

20-353,  20-513   m.kozlowska@uw.edu.pl   

mgr 

Marczuk
Wiesława

indologia

20-459

mgr 

Nowicka
Ivonna  

iranistyka

20-353

mgr

Piszczek Marek

sinologia

22-956
marek.piszczek@uw.edu.pl  

mgr 

Trojanowska Marta

japonistyka

20-464

mgr 

Wojakowska-Kurowska Anna

koreanistyka, Browarna 8/10
(10:00 - 15:00)

20-979
aswojako@uw.edu.pl 

mgr 

Wrona
Barbara

arabistyka i islamistyka

20-343  

 

 

 

USOSweb Kampusu Centralnego
Archiwum Prac Dyplomowych

 

 

 

 

 

 


Published with financial support from EU Erasmus Programme  


MSZ - Departament Współpracy Rozwojowej
     

projekt graficzny strony Wiktor Dyndo